ZABAWA KOLORAMI

z obserwacji świata

Trudno nam było uciekać od wyzwań i pokus, które pojawiały się w serfowaniu po internetowej sieci. W pewnym momencie postanowiliśmy pokazać się światu, co jednak nie było takie wcale łatwe. Zaopatrzeni początkowo w edytory stron html tworzyliśmy, a właściwie generowaliśmy wizulizacje szablonowe, proste, prawie podobne do siebie. Nie podobały się nam one, poza treścią którą tam wprowadzaliśmy. Obecnie powstają ambitne, indywidualne, kolorowe projekty - barwy dobyte z tęczy i grafika. Ostateczne zaś powiązanie szaty graficznej z treścią merytoryczną tworzy finalny produkt.

Serwisy projektowane przeze nas są tworzone z pasją. Takie zaangażowanie przyniosło uznanie wśród zwiedzających - co mobilizuje nadal do pracy nie tylko nad prezentacją treści, ale teraz przede wszystkim nad wyglądem.

Pozdrawiamy wszystkich lubiących przyrodę z niej najwięcej czerpiemy radości, ale i inspiracji do zabaw kolorem i formą.
Nie ma nic piękniejszego jak tworzyć z radością - robić to co się lubi ....

Obecnie przygotowana oferta jest skierowana do osób, które chcą tanio zakupić wizualizację strony oraz po instalacji na serwerze i stworzeniu szablonu informacyjnego zajmować się samodzielnie dalszą jej aktualizacją.

Platforma internetowa działającą w domenie www.5aleja.pl oferuje także utrzymanie stron naszych klientów on line oraz dodanie do naszego katalogu i promowania na wspólnej domenie - dzięki temu klient ma satysfakcję z pełnej obsługi.
Home | O nas | Projekt | Realizacje | Kontakt

AmigoCES DESIGN © 2008-2015

home
about
projects
portfolio
contacts